Доопрацювання Веб модулів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Доопрацювання Веб модулів

Доопрацювання сайту: установка плагінів і модулів на сайт

Доопрацювання сайту: установка плагінів і модулів на сайт

Програмні модулі є невід'ємною частиною будь-якого веб-ресурсу. Їх використання робить сайт більш динамічним і привабливим для користувача. Кількість модулів і їх функціональність залежить виключно від вимог Замовника.

При розробці шаблонного сайту Замовнику надається вибір з набору готових плагінів і модулів, наприклад: новини, статті, каталоги, відгуки, фотогалерея, форум і т. д. У випадках, коли стандартний функціонал не дозволяє виконати поставлене завдання, виконується доробка модуля за індивідуальними вимогам.

Але все частіше виникають ситуації, коли потрібна індивідуальна розробка модуля для вирішення конкретних завдань окремо взятої компанії - в даному випадку модуль пишеться конкретно під цілі Замовника. Більше того наші фахівці завжди намагаються зробити модуль максимально гнучким, щоб користувач самостійно міг управляти його функціональністю.

Наші програмісти доопрацюють сайт на мові php і внесуть зміни до модулі наступних CMS: Joomla, Typo3, Dle, WordPress, 1c-bitrix, Drupal і т. д. Після доопрацювань та внесених змін, сайт проходить комплексне тестування на цілісність і працездатність.

Доопрацювання сайту включає в себе:

  • доробка існуючих модулів сайту;
  • доробка плагінів і функціоналу;
  • настройка модулів і плагінів;
  • тестування сайту на працездатність;
  • надання замовнику вихідного коду.

Терміни і ціна доопрацювання модулів сайту:

Вартість: від 800 грн.
Терміни: від 5 днів.

Щоб замовити доопрацювання модулів сайту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям