Створення дизайну сайту: розробка креативного дизайну
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Креативний дизайн

Створення дизайну сайту: розробка креативного дизайну

Створення дизайну сайту: розробка креативного дизайну

Розробка дизайну сайту - це один з найголовніших моментів у процесі створення Веб ресурсу. Бо саме від нього залежить, як буде виглядати Ваш проект, як говоритися по одягу зустрічають ... Правильно створений гарний дизайн, не тільки приверне нових клієнтів, але ще і допоможе йому краще сприйняти інформацію, яка знаходиться на сайті. Розробка креативного дизайну процес, який безпосередньо залежить від завдань, для яких робиться сайт і вимог Замовника.

Професійно створений дизайн дозволить Вам зробити сайт максимально ефективним, для постійного залучення нових клієнтів та інвесторів. Не потрібно забувати, що крім візуального плану, дизайн несе в собі і такий елемент як «юзабіліті».

Що це таке «юзабіліті» сайту і навіщо це потрібно? «Юзабіліті» це цілий ряд заходів спрямованих на те щоб зробити Ваш сайт максимально зручним і приємним для користування. Для досягнення цілей використовують «графічні якоря», які дозволяють привернути увагу користувача до інформації, на якій робиться акцент.

Не забувайте - головна мета дизайну зацікавити користувача і при цьому не відволікати його від вмісту сайту. Так само варто відзначити, що зрозумілий оці сайт не тільки донесе всю необхідну інформацію до користувача, але і допоможе краще продавати послуги і товари.

Створення дизайну сайту включає в себе:

  • розробку ескізів дизайну для сайту;
  • створення елементів навігації;
  • розробка іконок і кнопок;
  • виготовлення статичних банерів \ блоків;
  • створення колажів і комбінованих зображень;
  • надання замовнику зображень та ескізів.

Ціна і терміни розробки креативного дизайну:

Вартість: від 1500 грн.
Терміни: від 7 днів.

Щоб замовити дизайн сайту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям