Верстка сайту з нуля: HTML і CSS
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → CSS і HTML верстка

Верстка сайту з нуля: HTML і CSS

Верстка сайту з нуля: HTML і CSS

Що таке верстка і навіщо вона потрібна сайту? HTML верстка - термін, який прийшов до нас з англійської мови (Hyper Text Markup Language - "мова розмітки гіпертексту»). Мова HTML верстки допомагає браузерам, коректно і красиво відобразити інформацію на моніторі комп'ютера або планшета. Результати робіт тестуються на самих популярних браузерах, таких як Internet Explorer, Opera, Mozzilla, Google Chrome, Safari. Також на вимогу Замовника перевірка на працездатність макета виконується і для інших додатків. Крім HTML верстки ми також виконуємо верстку CSS сторінок.

Верстка макета це один з ключових етапів у створенні сайту з нуля. Так як вона відповідає за коректність відображення сайту на різних пристроях і частково за швидкість завантаження сторінок. Саме тому до цього процесу потрібно походити максимально відповідально. Верстка сторінок сайту починається тільки після того як було складено технічне завдання на створення сайту, спроектований і намальований дизайн сайту.

При написанні коду ми враховуємо вимоги валідності, оперативність завантаження сторінки в будь-якому браузері, а також коректність відображення інформації і сайту в цілому в різних браузерах.

Верстка сайту включає в себе:

  • нарізку шаблону головної сторінки;
  • нарізку шаблонів для типових внутрішніх сторінок;
  • перетворення сторінок у формат HTML;
  • надання верстаючих сторінок Замовнику.

Терміни і ціна верстки:

Вартість: від 400 грн.
Терміни: від 2 днів.

Щоб замовити верстку сайту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 391-40-82
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям