Реклама інтернет сайтів: контекстна реклама Google і Яндекс
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Реклама в Google і Яндекс

Реклама інтернет сайтів: контекстна реклама Google і Яндекс

Реклама інтернет сайтів: контекстна реклама Google і Яндекс

Якщо ви хочете швидко просунути свою компанію за допомогою інтернету, то в першу чергу потрібно звернути свою увагу на контекстну рекламу в пошукових системах, таких як Google і Яндекс. Контекстна реклама це дуже зручний і швидкий інструмент для залучення нових клієнтів, результат буде видно вже вперше добу.

В Україні є дві пошукові системи, які надають контекстну рекламу, і охоплюють порядку 96% усього ринку, це Google Adwords і Яндекс Директ. Реклама Інтернет сайтів в інших пошукових теж має право на життя тільки тому, що її вартість на багато нижче.

Плюсів контекстної реклами Google Adwords і Яндекс Директ дуже багато, але головним є те, що Вашу рекламу бачать тільки цільова аудиторія. І оплачувати за клієнта потрібно тільки після переходу за посиланням на Ваш сайт, а не за перегляди як це відбувається з рекламою по телевізору або в метро. Така система дозволяє отримати клієнта за мінімальну ціну і пасивно інформувати потенційних клієнтів на безкоштовній основі.

Зручна система з контролю бюджету дозволить контролювати витрати і платити тільки за результат. Контекстна реклама сайтів в Інтернеті це цілий механізм, який має безліч налаштувань, від яких буде залежати не тільки конверсія, але і витрата грошей.

До основних налаштувань рекламних оголошень можна віднести область і час проведення реклами, а також вибір цільової аудиторії. Наприклад, місто - «Київ», показувати оголошення з «понеділка по п'ятницю» (з 9.00 до 18.00), тільки тим, хто цікавиться «Дизайном».

Реклама в Інтернеті дуже ефективний інструмент продажів, який допоможе реалізувати товар, розрекламувати послугу або просто знайти клієнта.

Налаштування контекстної реклами включає в себе:

  • прогноз рекламного бюджету;
  • складання рекламних оголошень;
  • вибір посадкових сторінок;
  • настройка рекламної компанії;
  • контроль ефективності рекламних оголошень.
  • надання Замовнику звіту про результати реклами.

Терміни і ціна підготовки реклами:

Вартість: від 400 грн.
Терміни: від 7 днів.

Щоб замовити контекстну рекламу зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям