Наповнення сайту контентом: оновлення інформації на сайті
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Наповнення контентом

Наповнення сайту контентом: оновлення інформації на сайті

Наповнення сайту контентом: оновлення інформації на сайті

Здавалося б, всі найскладніші етапи позаду - у Вас є відмінний сайт з ексклюзивним дизайном і гнучким функціоналом. І залишається лише один невеликий нюанс - заповнити його контентом. І ось тут починається найцікавіше - багато людей не приділяють належної уваги якості представленої на сайті інформації і дуже сильно помиляються. Так як від якісного наповнення сайту залежить, чи буде Ваш сайт цікавий користувачам і пошуковим машинам. Зараз пошукові роботи без проблем можуть відрізнити де перед ними якісний текст написаний для людей, а де безглуздий набір слів і фраз мета яких SEO просування.

Підготовка інформації на сайт це складний і трудомісткий процес, який вимагає не тільки вміння писати тексти, але і знання специфіки бізнесу. Абсолютне занурення в описувану тематику, дає можливість створювати грамотні й цікаві тексти, а так ви можете бути завжди впевненими, що копірайтинг статті завжди відповідатиме Вашим вимогам і побажанням.

Для того щоб інформація на сайті не виглядала «сухо» її розбавляють графічними зображеннями відповідної тематики. Присутність на сайті зображень не тільки радує «око» користувача, але і добре впливає на його просування в Інтернеті. Створення зображень та їх наповнення є невід'ємною частиною розробки сайту і контролюється фахівцями з дизайну та SEO просуванню.

Варто врахувати що сучасні пошукові машини дуже прискіпливо ставляться до контенту на сайті. При наповненні сайту контентом потрібно враховувати безліч нюансів, яких може не знати звичайний користувач мережі Інтернет. З цього випливає, що цей етап вимагає такого ж професійного підходу, як і інші етапи при створенні сайту.

Наповнення сайту контентом включає в себе:

  • написання інформаційних текстів;
  • написання продають текстів;
  • збір технічної документації для сайту;
  • створення графічних зображень;
  • наповнення сайту зображеннями;
  • наповнення сторінок текстовою інформацією;
  • надання замовнику контенту у вихідному форматі.

Терміни і ціна наповнення сайту:

Вартість: від 400 грн.
Терміни: від 2 днів.

Щоб замовити наповнення контентом зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям