Оновлення контенту для сайту: наповнення сторінок інформацією
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Оновлення контенту

Оновлення контенту для сайту: наповнення сторінок інформацією

Оновлення контенту для сайту: наповнення сторінок інформацією

Для того, щоб Ваш сайт чудово функціонував, приваблював і утримував відвідувачів, потрібно проводити регулярне оновлення інформації на сайті. Тільки таким чином можна дати зрозуміти користувачам, що як Ваш сайт, а також ваша компанія завжди перебувати в курсі останніх подій, живе, розвивається і перебувати в тонусі.

Регулярне інформування відвідувача про життя вашої, методом оновлення інформації, допоможе Вам підвищити лояльність користувача до сайту і компанії в цілому.

Що потрібно оновлювати? Оновлювати можна практично все, а в першу чергу те, що Ви хочете донести до Вашої аудиторії. Так це можуть бути: новини, акції, огляди, послуги, каталоги продукції, товари, звіти про виконану роботу, фотографії ... взагалі все що завгодно! У будь-якому випадки оновлення сайту відмінно впливає на відвідувача - так як він бачить, що з ним спілкуються, а тим самим демонструючи увагу і турботу. Статистика стверджує що сайти, які не оновлюються протягом трьох місяців, є «мертвими», і пошукові машини не посилають на них нових відвідувачів.

Якщо у вас немає часу на підготовку новин, статей, оглядів та іншого, Ви можете замовити їх у нас. Ми напишемо, як прості тексти, так і SEO тексти, а все що може знадобитися від Вас це інформація, яка має лягти в основу прес-релізу. І не забувайте, що повноцінне і регулярне оновлення вашого проекту дозволить вам отримати нових відвідувачів і клієнтів.

Оновлення контенту для сайту включає в себе:

  • складання плану оновлень на сайті;
  • підготовка контенту;
  • періодичне наповнення інформації;
  • надання замовнику інформації у вихідному варіанті.

Терміни і ціна оновлення контенту на сайті:

Вартість: від 200 грн.
Терміни: від 2 днів.

Щоб замовити оновлення контенту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям