Навчання персоналу: як використовувати можливості сайту
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Навчання персоналу

Навчання персоналу: як використовувати можливості сайту

Обучение персонала: как использовать возможности сайта

Веб сайт - це багатофункціональний інструмент, але щоб на 100% використовувати всі його ресурси - потрібно вміти ним правильно користуватися, а для цього потрібно володіти певними знаннями. Оскільки сайт це інструмент маркетингу, не варто забувати, що невміле поводження з ним може викликати негатив з боку відвідувачів і підрив репутації компанії в цілому. Приклад з життя: при наповненні новин допускаються помилки, ціни в інтернет магазині поставлені не тих товарах, допуск до сайту мають звільнені співробітники і багато іншого.

Наша компанія готова не тільки розробити для Вас унікальний і функціональний сайт, але і навчити Вас або кого-небудь з Ваших співробітників вміло ним користуватися. Ми покажемо всі нюанси, пов'язані з системою управління сайтом, навчимо коректно заносити інформацію, розповімо як зробити сторінки релевантними для пошукових машин.

На сьогоднішній день прогрес, з якими розвиваються Інтернет ресурси, приголомшує уяву і тим самим відкриває нові можливості для бізнесу. Не кожен знає, що сайт може не тільки демонструвати інформацію клієнту і приймати замовлення, а й управляти бізнес процесами і вести їх моніторинг.

За час навчання, Ви зможете дізнатися багато нового про можливості сайтів і застосувати ці знання, для розвитку Вашого бізнесу в мережі Інтернет.

Навчання персоналу включає в себе:

  • інструктаж з використання системи управління сайтом;
  • інструктаж з безпеки на сайті;
  • інструктаж з наповнення інформації на сайт;
  • інструктаж з відновлення контенту;
  • надання звіту про результати навчання.

Терміни і ціна базового навчання:

Вартість: від 1000 грн.
Термін: від 17 днів.

Щоб замовити навчання персоналу зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям