SEO оптимізація сайту: пошукова оптимізація сайтів і сторінок
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Оптимізація сайту

SEO оптимізація сайту: пошукова оптимізація сайтів і сторінок

SEO оптимізація сайту: пошукова оптимізація сайтів і сторінок

Оптимізація сайту - це перелік дій, які спрямовані на поліпшення індексації сайту в пошукових машинах, а також підвищень ранжирування у видачі таких пошукачів як Яндекс або Google.

Дана послуга робиться один раз і буде корисна всім сайтам без винятку! Якщо Ви хочете отримувати нових клієнтів за допомогою пошукових машин, Вам першу чергу потрібно потурбуватися про оптимізацію Веб сторінок.

SEO оптимізація - це перший і найголовніший крок у просуванні Вашого Веб ресурсу, без якого просування буде не можливо. Пошукова оптимізація сайту це безліч аналітичних та практичних заходів, основні з яких ми опишемо нижче.

Складання cемантіческого ядра - це підбір ключових фраз, а також оптимізація сторінок під ці ключові слова. Іншими словами це бізнес план по Вашому сайту.

Підбір релевентих сторінок - це налаштування сайту і станиць під пошукові запити, для поліпшення показників ранжирування в пошукових системах.

SEO оптимізація текстів - виправлення текстів для пошукових роботів і людей. Такі тексти допомагають кращої індексації всього сайту в цілому, і більш швидкого орієнтування користувача по сайту, тобто досягнення цільової сторінки.

Перелінковка - це побудова правильної архітектури сайту, для більш зручного користування продуктом, а також поліпшення умов для швидкої індексації сайту пошуковими роботами.

Всі перераховані вище дії допомагають не тільки пошуковому просуванню, але і більш кращому орієнтуванню користувача на станицях сайту. Таким чином, Ви не тільки поліпшите свої показники в плані просування, а й підвищите конверсію серед користувачів.

SEO оптимізація сайту включає в себе:

  • складання семантичного ядра згідно стратеги просування;
  • підбір ключових запитів;
  • корекція структури сайту;
  • розподіл ключових запитів на сайті;
  • оптимізація текстових сторінок;
  • оптимізація графічного контенту;
  • перелінковка гіпертекстових сторінок;
  • надання Замовнику інформації про виконану роботу.

Терміни і ціна оптимізації сайту:

Вартість: від 500 грн.
Терміни: від 7 днів.

Щоб замовити оптимізації сайту зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям