SEO розкрутка сайту: пошукове просування сайту в інтернеті
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Пошукове просування

SEO розкрутка сайту: пошукове просування сайту в інтернеті

SEO розкрутка сайту: пошукове просування сайту в інтернеті

Вашої компанії потрібні клієнти? Ні для кого не секрет, що кількість відвідувачів сайту безпосередньо впливає на збільшення продажів. Чим вище в пошуковій видачі ваш сайт по підібраним пошуковим запитам, тим більшу цільову аудиторію ви купуєте.

Просування сайту в ТОП пошукових систем Google і Яндекс є принциповим моментом у просуванні будь-якого бізнесу в Інтернеті. Так як знаходження сайту в верхніх позиціях пошукової видачі, збільшує шанси цільової аудиторії зайти на сайт.

Вводячи пошукові запити, користувачі прямо чи опосередковано виражають намір задовольнити свої споживчі інтереси, тому просування Веб сайту є основою Інтернет-маркетингу будь-якої компанії.

SEO розкрутка сайту або пошукове просування сайту - це комплекс робіт, з оптимізації внутрішніх сторінок Веб ресурсу і збільшенню цитованості сайту в Інтернеті. Всі ці дії спрямовані на підвищення позицій сайту у видачі пошуковими системами по продають ключовими словами.

Не маловажним чинником просування в ТОП є придбання високого рівня довіри відвідувачів до сайту. Дослідження показують, що покупці більше довіряють тим компаніям, які займають лідируючі позиції в пошуковій видачі, ніж тим, кого не можуть знайти.
Ми гарантуємо просування сайту в Інтернеті за ключовими словами, які збільшать відвідуваність і зацікавлять потенційних клієнтів купити у Вас товар або послугу.

SEO розкрутка сайту включає в себе:

  • складання бюджету для просування сайту;
  • підбір рекламних майданчиків;
  • складання анкорного листа;
  • збільшення посилальної маси;
  • контроль ефективності донорів;
  • надання Замовнику звіту про результати просування.

Терміни і ціна SEO просування:

Вартість: від 1000 грн.
Терміни: від 50 днів.

Щоб замовити SEO просування зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям