Модернізація сайту: розробка Веб додатків і плагинов
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Модернізація модулів

Модернізація сайту: розробка Веб додатків і плагинов

Модернізація сайту: розробка Веб додатків і плагинов

Якщо враховувати тенденцію прогресу сайтів в Інтернеті, то з упевненістю можна сказати, що кожен власник сайту хоча б раз замислювався про те щоб зробити свій сайт красивіше або функциональней. Складність модернізації сайту безпосередньо залежить від побажань Замовника і якості вже зроблених раніше робіт. Ми надаємо комплекс послуг з модернізації сайту «під ключ» що включає в себе оновлення застарілого дизайну і заміну системи управління.

Заміна CMS складний і трудомісткий процес, оскільки крім встановлення та налаштування CMS виконуються роботи щодо збереження посилальної маси і переносу вже напрацьованих досягнень.

Будь-які процеси з удосконалення Вашого сайту буду вестися паралельно роботі Вашого сайту, а також вони не в якому випадки не вплинуть на стабільність і працездатність Вашого проекту. Іншими словами в кінцевому результаті Ви отримуєте готове рішення, яке стабільно працює і пройшло тестування на сумісність саме з Вашим сайтом.

Наші фахівці виконують доопрацювання і написання нових модулів, для наступних CMS: Typo3, Joomla, WordPress, Dle, Drupal, 1c-bitrix і т. д. Також ми виконуємо програмування мовою php і корекцію баз даних Mysql. Дана послуга буде корисна тим, у кого вже є робочий сайт, але терміново потрібно щось змінити, доповнити, дописати або просто розширити вже наявний функціональність.

На сьогоднішній день функціонал Веб додатків практично безмежний, тому вибір модулів потрібно робити виходячи із завдань, які вирішуватиме сайт і зручності їх використання рядовими користувачами.

Модернізація сайту включає в себе:

  • оновлення концепції сайту;
  • оновлення дизайну;
  • оновлення системи управління сайтом (CMS);
  • доробка модулів сайту;
  • надання звіту замовнику про виконані роботи.

Терміни і ціна модернізації сайту:

Вартість: від 1500 грн.
Терміни: від 3 днів.

Чтобы заказать модернизацию сайта позвоните прямо сейчас:

Телефон в Киеве: (044) 391-40-82
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям