Замовити просування сайту під ключ: ціни на розкрутку сайтів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Розкрутити сайт

Замовити просування сайту під ключ: ціни на розкрутку сайтів

Вам потрібні нові клієнти? Хочете збільшити свої продажі? Вирішити це питання, вам допоможе просування сайту в пошукових системах, таких як Google та Яндекс.

Вишукуючи потрібну послугу або товар в інтернеті, 90% користувачів використовують пошук з застосуванням ключових слів, які характеризують послуги або товар.

Сайт візитка

Сайт візитка

Ціна:
від 1 000 грн.
Срок раскрутки: від 10 дней.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Ціна:
від 2 000 грн.
Срок раскрутки : від 20 дней. 

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Ціна:
від 3 000 грн.
Срок раскрутки : від 30 дней. 

Попадання вашого сайту в ТОП це запорука успіху вашого бізнесу, так як воно веде за собою підвищення продажів і приплив нових клієнтів. У першу чергу пошукове просування спрямоване на забезпечення сайту відвідувачами які в наслідку стануть вашими клієнтами. Також розкрутку сайтів використовують для збільшення впізнаваності та формування лояльного відношення до компанії або продукту, з боку рядового користувача.

Щоб ваш сайт був на першій сторінці пошукової видачі, на сьогоднішній день мало тільки створити якісний продукт, його потрібно ще підкріпити рядом спеціальних заходів, які називаються SEO оптимізація сайту. Звичайно, краще якщо ще на етапі створення проекту буду закладені всі необхідні SEOінструменти.

Для більшого ефекту ми рекомендуємо просувати сайт комплексно із застосуванням контекстної реклами такий як Google Adwords і Яндекс Директ.

Величезна конкуренція, яка росте з геометричною прогресією кожен день у всіх без винятку сферах бізнесу. Примушує задуматися, як вижити в жорсткій конкуренції, і отримувати стабільно прибуток.

Платна розкрутка сайту під Google, як і під Яндекс вимагає різних підходів з урахуванням їх особливостей кожного ресурсу і специфічних правил просування діючих саме в даний момент.

Головним завданням пошукового просування є виведення вашого сайту на першу позицію пошукової сторінки, а також у залученні та утриманні користувачів на сайті.

Замовити просування сайту під ключ, це перший крок, до успішного бізнесу за допомогою мережі Інтернет.
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям