SEO копірайтинг для сайту: продаючий і унікальний контент
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → SEO копірайтинг

SEO копірайтинг для сайту: продаючий і унікальний контент

SEO копірайтинг для сайту: продаючий і унікальний контент

Невід'ємна частина оптимізації сайту це SEO копірайтинг. Він дозволяє збільшити потенціал Вашого сайту в пошукових машинах, якщо тексти на Вашому сайті правильно оптимізовані і дотримані всі правила.

Навіщо потрібні сайту SEO тексти? Ніхто не сперечається, що інформація на Вашому сайті дуже важлива для користувача. Але якщо Ви поставили собі за мету збільшити рівень продажів своїх послуг або товарів, які Ви пропонуєте за допомогою свого сайту, тоді Вам варто подбати про те, щоб інформація була також цікава для пошуковиків, таких як Яндекс і Google.

Головне завдання SEO копірайтингу це створення фундаменту для подальшого пошукового просування сайту, і виведення сайту в ТОП 10. Перший закон внутрішньої оптимізації - це грамотно написані унікальні тексти з правильно розставленими ключовими фразами.

Що таке SEO копірайтинг? SEO копірайтинг для сайту відрізняється від простого написання текстів, так як тексти пишуться не лише для користувачів, але і для пошукових машин. Іншими словами SEO контент містить у собі ключові слова, під які ці самі сторінки і просуваються в пошукових машинах.

Потрібно не забувати, що у SEO копірайтингу є свої правила, які дозволяють вивести сайт в ТОП пошуку. Наприклад, одне з таких правил свідчить: ключові фрази повинні бути затребувані пошуком і використовуватися в тексті тільки в строгому порядку і кількості. Таким чином, текст на сайті стає цікавий не тільки користувачам, але і пошуковим системам.

SEO копірайтинг для сайту включає в себе:

  • написання текстів;
  • створення графічного зображення;
  • наповнення сайту зображеннями;
  • наповнення сторінок текстовою інформацією;
  • надання замовнику контенту у вихідному форматі.

Терміни і ціна на SEO копірайтинг:

Вартість: від 80 грн.
Терміни: від 3 днів.

Щоб замовити SEO копірайтинг зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 225-63-66
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям