Установка CMS для сайту: зручна панель управління сайтом
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Установка CMS

Установка CMS для сайту: зручна панель управління сайтом

Установка CMS для сайту: зручна панель управління сайтом

Основний напрямок нашої веб-студії - створення сайтів і під управлінням CMS. Тривалий досвід роботи на ринку Веб розробок дозволяє нам створювати якісні та ефективні сайти будь-якої складності.

Що таке CMS і для чого вона потрібна? - CMS це система для управління сайтом можна сказати основа, від якої залежить все, від функціоналу сайту до простоти його використання.

Грунтуючись на багаторічному досвіді, ми рекомендуємо використовувати тільки ті CMS для сайту, які постійно розвиваються і мають можливість технічної підтримки. На сьогоднішній день до них відносяться: Joomla, Typo3, Dle, WordPress, 1c-bitrix, Drupal та багато інших. Не маловажним питанням, для адміністратора сайту буде, чи підтримує система Російська або Українська мова. Оскільки при наповненні сайту, на незрозумілою мовою, можуть виникати додаткові труднощі.

Можна довго сперечатися про переваги та недоліки різних систем управління, але з упевненістю можна сказати, що зручність використання і функціонал CMS, є основними критеріями вибору.

Спираючись на сучасні стандарти і тенденції, ми впевнені, що будь-який бізнес повинен бути представленим в Інтернеті. Ми також встановимо зручну панель, для управління сайтом через Інтернет, за допомогою якої Ви зможете легко наповнювати і керувати вмістом сайту.

Установка CMS включає в себе:

  • установка CMS;
  • створення бази даних;
  • підключення CMS;
  • настройка персональних даних;
  • налаштування системи управління;
  • надання замовнику архіву сайту та бази даних.

Терміни і ціна установки системи управління:

Вартість: від 800 грн.
Терміни: від 5 днів.

Щоб замовити установку CMS зателефонуйте прямо зараз:

Телефон в Києві: (044) 391-40-82
E-mail: manager@webklaster.com.ua
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям