Замовити створення сайту під ключ: ціна на розробку сайтів
(044) 391-40-82
Контакти
Головна → Послуги → Зробити сайт

Замовити створення сайту під ключ: ціна на розробку сайтів

Ми знаємо, як зробити сайт, який доступно і красиво піднесе будь-який бізнес-проект потенційним клієнтам, а значити принесе прибуток. Для цього ми відстежуємо найсвіжіші світові тенденції в Веб дизайні і програмуванні. При створенні Веб проектів нашим клієнтам ми використовуємо тільки ефективні рішення і неординарні ідеї. 

Сайт візиткаЦіна:
від 6 000 грн.
Термін розробки: від 3 днів.

Корпоративний сайтЦіна:
від 8 000 грн.
Термін розробки: від 5 днів.

Інтернет магазинЦіна:
від 20 000 грн.
Термін розробки: від 7 днів.

Наші фахівці здатні до креативного мислення і володіють високим рівнем кваліфікації. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить нашу роботу більш ефективною, що дозволяє досягти якісного результату за розумну плату і досить невеликі рядка.

Досягти набагато більше результатів в роботі ви зможете, якщо у Вас буде не просто візитка в інтернеті, а унікальний сайт з точки зору функціоналу та дизайну. Ми можемо втілити самі божевільні ідеї, створивши повністю мальований сайт, завдяки нашим художникам які від руки зможуть намалювати красивий, барвистий і цікавий дизайн.

Завдяки мальованому дизайну зроблений сайт буде 100% ексклюзивним, що дозволить Вашій компанії вигідно відрізнятися від конкурентів. Будь це інтернет-магазин або корпоративний портал, ми зможемо підібрати правильне графічне наповнення, яке буде відповідати не тільки Вашим побажанням, а й вимогам пошукових машин «Google» і «Яндекс».

Наша компанія не обмежує себе ціновими рамками і спеціально для молодих, початківців компаній розробила варіанти бюджетних сайтів на основі шаблонних рішень.

Веб сайт - це унікальний інформаційний інструмент, що дозволяє розвивати Ваш бізнес цілодобово і без перерв на обід. Замовити створення сайту під ключ це перший крок до успішного бізнесу в Інтернеті. 
Вам сподобався сайт?

Розповісти друзям